یکی از مهمترین بخش هایی که بعد از خرید محصول باید به آن بپردازیم، بحث پشتیبانی و بروزرسانی محصول است که در اینجا به این دو بخش پرداخته ایم.

پشتیبانی

پس از خرید محصول، نصب و راه اندازی آن کاملا رایگان توسط ما صورت می گیرد و به شما تحویل داده می شود. بخش های آموزشی نیز در وب سایت به صورت ویدیو تهیه شده است که با مشاهده آموزش ها، مهارت کامل با CRM را کسب کنید و هیچ سوالی توسط شما بی پاسخ نماند ولی در صورتی که سوالی داشتید می توانید از طریق بخش تماس با ما، مشکلتان را ارسال نمائید تا در سریعترین زمان برای حل آن تماس گرفته شود.

شماره های ما نیز در سایت برای مشاوره و پشتیبانی درج شده است. ما آماده حل همه مشکلات شما هستیم و کاملا رایگان بر اساس مدت زمان پشتیبانی، خدمات ارائه می نمائیم.

در حالت پایه گارانتی پشتیبانی رایگان به مدت ۳ ماه می باشد.

ارائه خدمات خارج از پشتیبانی

گاهی نیاز شما بسیار انحصاری است و در CRM پیش بینی نشده است. شما می توانید با ارائه این پیشنهاد به ما و تایید توسط ما بر اساس زمان با هزینه توافق شده ای این خدمت به شما ارائه شود.

بروزرسانی

سامانه مهاجرگرام بر اساس پیشنهادات شما هر سال یک اپدیت بزرگ به شما ارائه می نماید. این اپدیت شامل بروزرسانی سیستم و حل مشکلات گزارش شده و افزودن قابلیت های جدید پیشنهادی و تشخیص داده ما است. در ورژن جدید به بخش های آماری توجه بیشتری در راستای مانیتور بهتر متقاضیان و فعالیت های شما است.

تغییرات آپدیت ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ (ورژن ۲)

خوشحالیم که در ورژن قبل هیچ گونه خطایی توسط خریداران مرتبط با باگ یا مشکلات سیستم به ما گزارش نشده است. از این رو در این فرصت با دریافت نظرات و پیشنهادات خریداران قبلی توانسته ایم یک سری امکانات جدید به مهاجرگرام اضافه کنیم تا راحتی کار مدیران بیشتر و بهره وری کار بیشتر شود. لیست اپدیت به شرح زیر است:

  1. ایجاد مدیر سایت با قابلیت حق دسترسی بر اساس نیاز (نقش ها)
  2. افزودن وقت مشاوره و پرداخت آنلاین برای کاربران عضو و کاربران مهمان
  3. افزودن قابلیت گزارش گیری حرفه ای بر اساس زمان، نوع پرونده و…
  4. افزودن بخش بازاریابان و مشاوران و پنل مدیریت اختصاصی
  5. قابلیت فعال سازی و غیر فعال سازی پرونده متقاضیان
  6. بهبود طراحی قالب
  7. افزایش سرعت بارگزاری و لودینگ به ویژه در پنل مدیریت
  8. آپدیت بخش پیامک ها و دلیوری ۱۰۰% ارسال پیامک ها به مشتری
  9. مدیریت امور مالی پرداخت ها
  10. ایجاد کد تخفیف برای دریافت وقت مشاوره