مهاجرگرام یک سامانه CRM ارتباط با مشتری است که جهت مدیریت مشتریان شرکت های مهاجرتی تولید شده است. مهاجرگرام تحت PHP با Laravel بهترین فریم ورک دنیا طراحی شده است که به صورت وب اپلیکیشن در بستر اینترنت قراردارد و شما میتوانید هر زمان که بخواهید به آن دسترسی داشته باشید. مهاجرگرام روی تمامی مرورگر ها و نمایشگر ها به صورت ریسپانسیو قابل نمایش است.

بعد از تحویل مهاجرگرام توسط مشتری، به مدت ۳ ماه به صورت رایگان پشتیبانی ارائه می شود. مدت زمان بیشتر به صورت نفر ساعت محاسبه خواهد شد.

ما روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ به غیر از ایام تعطیل از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۱۴۲۶۰ و ایمیل info@mohajergram.ir آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم. توصیه می شود جهت ارتباط سریعتر از طریق واتس اپ یا تلگرام با ایدی crmmohajergram@​ در ارتباط باشید.

۵ میلیون تومان هزینه کل سیستم به همراه پشتیبانی ۳ ماهه است.

شما یک سامانه پیامک طلایی از ما دریافت می نمائید که دارای ۲۰۰۰ پیامک هدیه می باشد. هزینه شارژ سامانه بر عهده شما است. اگر از شرکت خاصی سامانه پیامکی خریداری نموده اید می توانید به آن متصل شوید و از آن استفاده نمائید.

بعد از خرید و دریافت کد پیگیری، ظرف ۶ ساعت آینده، تیم پشتیبانی جهت هماهنگی نصب و راه اندازی با شما تماس می گیرند.

مهاجرگرام دارای سیستم قفل روی دامنه است و فقط روی یک دامنه که سفارش داده اید نصب و راه اندازی می شود. در صورتی که میخواهید روی چند دامنه آن را نصب کنید باید به ازای هر دامنه، یک سریال دیگر خریداری نمائید. در صورتی که ۳ نسخه یا بیشتر نیاز دارید با پشتیبانی جهت ارائه تخفیف تماس بگیرید.

دو مسئله روی نصب و فعال سازی تاثیر می گذارد.

۱- آیا قصد نصب مهاجرگرام را در کنار سایت فعلی دارید یا آن را روی یک دامنه جدید نصب می نمائید.

۲- دارای سامانه پیامکی هستید یا نیاز است یک سامانه پیامکی با مشخصات شما برایتان خریداری نمائیم.

حداکثر زمان نصب و راه اندازی و تحویل آن به شما، ۳۶ ساعت است.

به واسطه فول ریسپانسیو بودن مهاجرگرام، ما یک اپلیکیشن اندروید با لوگو و مشخصات تجاری خودتان، به صورت رایگان هدیه می دهیم.

توجه کنید که این یک هدیه است و هیچگونه هزینه ای بابت آن دریافت نکرده ایم و ما مسئولیتی در قبال پشتیبانی و… آن نداریم.

ما با دریافت مشخصات و مدارک هویتی تان برایتان از شرکت های ارائه دهنده این خدمات پنل خریداری و دریافت می نمائیم و به شما تحویل می دهیم. این خدمت هیچگونه هزینه ای ندارد. برای مقاصد تبلیغاتی دیگرتان نیز میتوانید از این سامانه استفاده نمائید. برای مشاهده قابلیت های سامانه پیامکی تان پنل الماس لینک زیر را مطالعه نمائید.

https://radcom-sms.com/price

در صورتی که شرکت خدماتی شما یکی از بهترین شرکت ها باشد و وب سرویس و API ارائه نماید، و به پنل شما اجازه این خدمات را بدهد به صورت رایگان برای شما کد نویسی و اضافه می شود.

در حال حاضر مهاجرگرام از رادکام پشتیبانی می کند.

با مشخصات هویتی خودتان یک دامنه ir به همراه یک گیگ فضای خالی خریداری می شود و بعد از نصب و راه اندازی سایت در اختیار شما قرار می گیرد. (هزینه محاسبه شده است.)

برای دامنه com باید هزینه ۲۵۰ هزار تومانی آن را جداگانه بپردازید.

مهاجرگرام می تواند در دامنه اصلی یا ساب دامنه شما نصب و فعال سازی شود و از فضای هاست موجود تان استفاده می کند.

ذکر دو نکته مهم است:

۱- هاست شما فضای حداقل ۵۰۰ مگابایت خالی داشته باشد

۲- شرکت هاستینگ شما از لاراول پشتیبانی نماید و بتواند دسترسی ترمینال را به ما بدهد.

در صورتی که میخواهید بر روی سرور مورد تایید ما نصب و راه اندازی شود:

مهاجرگرام در همان ساب دامنه دلخواه شما نصب می شود و می توانید تا یک گیگ از فضای ما استفاده کنید. این خدمت رایگان ارائه می شود.

اگر نیاز به طراحی سایت در کنار سامانه مهاجرگرام دارید، ما یک وب سایت شرکتی با تمامی امکانات برای شما طراحی و راه اندازی می نمائیم که هزینه آن جداگانه اخذ می شود.